Proč naše společnost?

RYCHLOST

Díky vysokému nasazení našich zaměstnanců, dlouholetým zkušenostem v obchodě a kartonážním průmyslu a dobrým obchodním vztahům s našimi dodavateli, jsme schopni pochopit časové potřeby zákazníků a zrealizovat tak jejich zakázky od jejich zadání přes návrh obalu, vytvoření grafiky, 3D modelu až po finální výrobek v extrémně krátkém čase.

FLEXIBILITA

Tam kde ostatní společnosti se svojí nabídkou standardní kartonáže končí, my začínáme. Nebojíme se náročných úkolů, složitých výrobních postupů nestandardních řešení s velkým podílem ruční práce a kompletace.

KREATIVITA

Pro nás není nic nemožné. Vždy se snažíme s ohledem na požadavky klienta navrhnout neobvyklá individuální řešení a zlepšit výrobní proces a poskytnout maximální kreativní konkurenčně odlišný výrobek.

ZÁKAZNICKÝ PŘÍSTUP

Ctíme heslo náš zákazník náš pán. Důsledně nasloucháme přáním a potřebám našich zákazníků a snažíme se jim přizpůsobit. Kvalitní komunikací a analýzou zákaznických potřeb předcházíme nedorozuměním a vývoji výrobků nesplňujících požadavky našich klientů.

3D MODELOVÁNÍ

Pro lepší představu našich zákazníků o finálním výrobku a vychytání grafických chyb výrobků jsou vám schopni vaši grafici vytvořit virtuální 3D modely nových výrobků včetně finální grafické úpravy. V případě zájmu umíme vytvořit předvýrobní vzorkový prototyp obalu bez nutnosti investice do formy.

PŘIJATELNÁ CENA

Díky špičkovému technologickému vybavení, dobře nastaveným dodavatelským vztahům, dlouholetým zkušenostem v oboru, úsporám z rozsahu při výrobě pro velké zákazníky, inovativnímu přístupu k výrobě a hledání optimálních výrobních procesů individuálně pro každý obal jsme schopni našim zákazníkům nabídnout více než konkurenceschopné ceny.