Profil společnosti

 

Společnost PEKO KARTON s.r.o. je moderní, dynamická společnost, zabývající se kompletní výrobou papírových obalů a poskytováním souvisejících služeb. Společnost nabízí plný zákaznický servis od technického návrhu a grafického zpracování obalu až po třídění, kompletaci a balení výrobků zákazníka do námi vyrobených obalů.

 

Ve výrobě obalů a poskytovaných službách navazujeme na vlastní mnohaleté zkušenosti a znalosti našich pracovníků v tomto oboru. Od svého vzniku a instalace prvních strojů jsme již převzali strojní vybavení a know-how tří kartonáží. Tím jsme rozšířili naše výrobní možnosti, získali nové zákazníky, ale především nové technologické postupy pro specifickou obalovou výrobu.

 

 

Ve výrobním provozu ve Ždírci nad Doubravou je na 1000 m2 umístěno vývojové a konstrukční oddělení, kanceláře administrativy a vedení společnosti, dále kašírovaná produkce, výroba ze strojních tištěných lepenek, ruční kompletace, výroba pro zdravotnické a potravinářské firmy a skladovací prostory. V areálu ve Starém Ransku využíváme 1500 m2 výrobních a skladových ploch s dobrou logistikou (přímý příjezd, rampa pro dva kamiony,…). Areály jsou umístěny v překrásné krajině a přímo sousedí s národní přírodní rezervací. To jen podtrhuje blízký vztah celé firmy k přírodě. Výrobní postupy jsou plně v souladu s konečným produktem – ekologickým obalem.